Akcja TAŃCZYMY PEŁNĄ PIERSIĄ – od września w Warszawie

Aktualizacja: odwołujemy zajęcia 20 września w Warszawie. Szukamy nowej daty, która pasowałaby większej ilości Pań. O nowym terminie poinformujemy na stronie i na profilu. Za zmianę przepraszamy.

Screen Shot 2015-08-04 at 22.28.12

Dzięki wspaniałej współpracy z Wave Dance Studio i Project Salsa, od września ruszamy w Warszawie z akcją TAŃCZYMY PEŁNĄ PIERSIĄ.

Akcja skierowana jest do Pań po operacji piersi, które tańcząc salsę pod okiem specjalnie przeszkolonych instruktorów, mogą jednocześnie ćwiczyć odpowiednie mięśnie klatki piersiowej.

Inauguracyjne zajęcia w Warszawie odbędą się 20 września o godzinie 10:00 w Wave Dance Studio ( ul. Powstańców Śląskich 124, Warszawa)
Zajęcia są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy: fundacjapelnapiersią@gmail.com lub telefonicznie w Wave Studio (tel. 728 847 427)

Zapraszamy i dziękujemy Wave Dance Studio i Project Salsa za wspieranie akcji naszej Fundacji.